Послуги

Замір

Виїзд нашого дизайнера - замірника можливий після того, як ми оформимо замовлення на виготовлення меблів. Виклик на замір може бути попереднім і платним. При подальшому замовленні, ця оплата додасться до вартості замовлення. Ми спроектуємо для Вас красиві, практичні та зручні меблі. До кожного клієнта маємо індивідуальний підхід та досвід дизайнера - замірника, який допоможе Вам втілити в життя всі фантазії і побажання. Адже ми прагнемо щоб Вас оточували не тільки комфортні і якісні, а й красиві меблі.


Виготовлення меблів

Пріоритетним напрямком роботи для нас є - якість. Виробництво, де використовуються сучасні технології та матеріали, які відповідають всі стандартам і вимогам та кваліфіковані і досвідчені майстри забезпечують виготовлення тільки якісних і практичних меблів, не схожих на інші. Саме виготовлення на замовлення дає вам можливість не тільки обрати дизайн меблів, а й вигадати його, поекспериментувати з кольором, формою чи декоруванням фасадів.

Мы виготовляємо будь-які меблі на замовлення:


Доставка та монтаж

Ви залишаєте адресу доставки - і Ваші меблі Їдуть до Вас! Ми домовимося з Вами про найбільш оптимальний варіант: доставку виконає наш транспорт або відділення "Нової Пошти", "Інтайм" чи інших перевізників. А наші досвідчені монтажники встановлять меблі швидко та якісно.